Par mums

T-print piedāvā iespēju katram pašam kļūt par sava apģērba un aksesuāru dizaineru. Izmantojot mūsu tiešsaistes dizaina kostruktoru, miksējot jau gatavus mūsu dizainus ar savām idejām, izveidojiet sev tiešām unikālu kreklu, apakšveļu, somu, maisiņu, piekariņu. Ja ir vēlme apdrukāt kādu citu apģērbu, sazinieties ar mums, varam to izpildīt, ja materiāls ir kokvilnas. Varam uzdrukāt arī Jūsu dizainu un fotogrāfijas.

Papildus konstruktorā redzamajam, apdrukājam arī pildspalvas, zīmuļus, krūzītes, glāzes, vāzes, kausus, uzlīmes, blociņus, papīra karodziņus, nozīmītes, lineālus, lietussargus, aproces, atslēgu piekariņus, magnētus, termosus, somas, šķiltavas, kaklasaites, karogus, vimpeļus, apsveikuma kartiņas, ielūgumus, bukletus, plakātus.

Izmantojam auduma apdrukai uzticamas tehnoloģijas: sublimāciju, karstspiedi, u.c. Lietojam videi draudzīgus un saudzīgus izejmateriālus: kokvilnas kreklus, kokvilnas maisiņus, kokvilnas cepures. Apdrukājam arī sintētiku - sākot no krekliem, karogiem, paklājiem, beidzot ar lietussargiem un daudz ko citu.

Varat pasūtīt vienu vienību, vai desmit, cena ir vienlīdz zema.

Piedāvājam iespēju Jūsu izveidoto dizainu nosūtīt jūsu draugam kā dāvanu.

Interesanti raksti par krekliem un apdruku:

1. T-krekla vēsture

2.  Digitālā apdruka   

3. Kas ir FOTO BALONS?

 3. Kas ir FOTO KRISTĀLS?