Piegāde

 

  • Pasūtījumu iespējams saņemt (ja izvēlējāties tādu opciju pie pasūtīšanas) veikalā "Bīstamie sakari" Miera ielā 10 (darba dienās no 10.00 līdz 18.00 - 1.50 Eur). Lai saņemtu pasūtījumu OBLIGĀTI ir jāuzrāda e-pasta izdruka. (Ja gadījumā nav iespējas izdrukāt, tad to pašu informāciju ir jāuzrāda telefonā). Pasūtījums netiks izsniegts, ja līdzi nebūs e-pasta izdruka ar pasūtījuma informāciju (vai pasūtījuma informācija telefonā). Ja, jums ir kādi jautājumi, vai iebildumi par pasūtīto preci, tad jums jāzvana uz biroja palīdz;ibas telefonu 20044272 vai jāgriežas ar jautājumu e pastā info@tprint.lv, vai pie mums birojā. VEIKALS “BĪSTAMIE SAKARI“ NEKĀDUS PASKAIDROJUMUS VAI INFORMĀCIJU NESNIEDZ! Šeit jūs tikai varat saņemt savu pasūtījumu.  Zemāk ir piemērs.

            Piemers

  • Rīgas teritorijā ir iespējams izmantot kurjera pakalpojumus - 10 Eur.
  • Ar pasta starpniecību - pa Latviju 4.50 Eur
  • Uz "Omniva" pakomātu - 4.00 Eur. Pakomātu karte šeit. Mēs nenesam atbildību, ja pasūtījums tiks pazaudēts vai laicīgi netiks izņemts no pakomāta. Ja būs nepieciešams aizsūtīsim "sūtījuma izsekošanas kodu".
  • Izmantojot pasta pakalpojumus, visā Latvijas teritorijā pasūtījums tiek izsūtīts ~ 3 darba dienu laikā kopš brīža, kad samaksa par pasūtījumu ir ienākusi mūsu kontā.
  • Ja pasūtījumu vēlaties saņemt citā valstī, tad, lūdzu, sazinieties ar mums un saskaņojiet piegādes noteikumus un cenu.
  • Promo Media neuzņemas atbīldību pasutijuma piegades izpildi , ja esat izvēlējies piegādi ar trešo personu starpniecību, piem. Omniva , vai Latvijas pasts.  Promo Media savu pakalpojumu ir izpildījis un var to pierādīt ar attiecīgo piegadataja pakalpojuma pirkuma čeku. Pēc pieprasījuma nosūtīsim čeku jums tālākām darbībām ar trešo personu kuru būsit izvēlējies kā jūsu pasūtījuma piegādātāju.