Kā veikt pasūtījumu

Lai izveidotu savu T-krekla dizainu un veiktu pasūtījumu:

- izvēlieties krekla modeli un krāsu pēc attēla (par citām krāsām rakstiet uz e-pastu). Cenas, kas ir zem attēla, ir norādītas jau kopā ar apdruku
- izvēlieties labajā pusē esošos simbolus, uzrakstus, kā arī pievienojiet savu tekstu vai bildi (uzspiežot uz "2 solis" un "pievienot bildi no mana arhīva"). Bildei ir jābūt kvalitatīvai ar labu izšķirtspēju. Ja Jūsu grafika tika veidota vektora formatā vai citā formātā (AI, CDR, PDF), tad tos var atsūtīt uz e-pastu norādot pasūtījuma numuru.
- jūs varat mainīt izvēlētā dizaina izmēru, atrašanās vietu, tam uzklikšķinot ar peli
- jūsu veidotajam dizainam jābūt rāmīša robežās
- ja vēlaties izmantot citu simbolu, izdzēsiet iepriekšējo, spiežot krustiņu kreisajā rāmīša stūrī. Pēc tam varat izvēlēties jaunu no kataloga, vai ielādēt savu attēlu 
- lai kreklu apskatītu palielinātu, piespiediet simbolu"palielinājuma stikls" zem izvēlētā krekla, kad esat beidzis to darīt, spiediet "Turpināt", gaidiet dažas sekundes, un, logā, kas atveras, pārliecinieties, ka visa informācija ir pareiza
- izvēlieties sava krekla izmēru. Savu izmēru varat uzzināt šeit
- spiediet "Pievienot grozam", un jaunajā logā ievadiet visu prasīto informāciju
- ja pasūtījumam vēlaties pievienot vēl kādu vienību, atgriezieties sadaļā pie krekliem, un veiciet darbības, ko veicāt ar iepriekšējo kreklu. Šajā sadaļā iespējams arī dzēst kādu no iepriekš izveidotajiem dizainiem.
- kad esat visu izdarījis, spiediet "Apstiprināt pasūtījumu"
- ja jums nepieciešama piegāde, tad, pirms apstiprināšanas, lūdzu, ieķeksējiet lodziņā, kas garantēs jūsu preču piegādi ar pasta starpniecību.
- Pārbaudiet savu norādīto e-pastu pēc pasūtījuma izdarīšanas, tajā saņemsiet visu jums nepieciešamo informāciju

Apmaksas veidi un kārtība

Pasūtījums tiek realizēts tikai pēc rēķina apmaksas. Pasūtījums tiks izgatavots iespējami īsākā laikā. Rekvizīti atrodami šeit.

Internetbanka

Lai pasūtījumu saņemtu ātrāk, pēc rēķina apmaksas, lūdzu, atsūtiet mums maksājuma uzdevumu. Veicot apmaksu internetbankā, norādiet sava pasūtījuma numuru, ko saņemsiet savā e-pastā pēc pasūtījuma izdarīšanas.

Tiklīdz pasūtījums būs izpildīts, jums, uz jūsu norādīto e-pastu, tiks nosūtīts ziņojums. Pārbaudiet savu e-pastu, pasūtījums var tikt realizēts arī tās pašas dienas laikā. 

SVARĪGI !!! Ja pēc pasūtījuma veikšanas nauda mūsu norēķinu kontā neienāk 3 darba dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts un netiek saglabāts!