Pasūtījumi

Kā izdarīt pasūtījumu?

Izvēloties produktu, ko vēlaties apdrukāt, tiksiet nogādāts konstruktorā. Piedāvājam izvēlēties labajā pusē esošos simbolus, uzrakstus, kā arī pievienot savu tekstu, lai radītu unikālu krekla dizainu. Kad esat beidzis to darīt, spiediet Pirkt kreklu, dažas sekundes uzgaidiet, un jaunajā logā pārliecinieties, ka viss atbilst patiesībai. Tad spiediet Pievienot grozam, un jaunajā logā ievadiet visu prasīto informāciju. Kad esiet to izdarījis, spiediet Apstiprināt pasūtījumu.

Kādus maksāšanas veidus es varu izmantot?


Jūs varat veikt pārskaitījumu uz mūsu norēķinu kontu

 

Kas jādara pēc dizaina izveides un pasūtījuma izdarīšanas? 

Pārbaudiet savu norādīto epastu, tajā saņemsiet visu jums vajadzīgo informāciju. Ja izvēlējāties maksāt skaidrā naudā, ierodieties birojā. Pēc maksājuma izdarīšanas, krekls tiks izgatavots 1-3 dienu laikā. Ja izvēlējāties maksu ar pārskaitījumu, veiciet iemaksu, norādot pasūtījuma nr, ko saņēmāt e-pastā.


Vai es varu pasūtīt vairākus dizainus ar vienu pasūtījumu?

Dizainu skaits nav ierobežots, pie viena pasūtījuma varat norēķināties arī par vairākiem dizainiem un precēm.

Vai norādītā cena ir tikai krekla cena, vai kopā ar apdruku?

Cenas, ko redzat katalogā pie preču attēliem, ir norādītas kopā ar apdruku un PVN.


Vai es varu uzdrukāt vienu dizainu uz dažādām precēm vai dažādiem T kreklu izmēriem?

Jā, Jūs to varat sekojošā veidā:  1. Pievienojiet pabeigto dizainu ar izvēlēto kreklu savam iepirkumu grozam. 2. Izvēlieties jauno produktu un turpiniet savu dizainera darbu. Kad būsiet tādā veida sastādījis pietiekamu izvēli nospiediet pogu PIRKT un sekojiet norādēm.

Vai varu saņemt kādas atlaides, ja pasūtu lielāku daudzumu?

Katrs atsevišķs gadījums par atlaižu piemērošanu ir individuāls. Ludzu sazinieties ar mums pa palīdzības tālruni 20044272 vai e-pastu info@t-print.lv

Vai es varu pasūtīt T kreklu kā dāvanu?

Jā, varat izgatavot un pasūtīt dāvanu citai personai, norādot tās Vārdu un Uzvārdu, piegādes adresi un telefona numuru. Varat būt pārliecināts, ka pavaddokumentos nekur neparādīsies preces cena.

Vai iespējams atcelt izdarīto pasūtījumu?

Pēc transakcijas vairs to izdarīt nav iespējams.