Par produktiem

Kāda ir kreklu kvalitāte?

Jūs varat izvēlēties jebkuru no mūsu noliktavā esošajiem apģērbiem, un būt pārliecināti, ka tie ir labas kvalitātes produkti, kas paredzēti apdrukāšanai un izšūšanai. Protams, ka katras tekstilijas ilgmūžību nosaka pēc materiāla svara uz vienu kvadrātmetru. Šie lielumi ir parādīti pie katra izstrādājuma. Jums jāizvēlas katrai atsevišķai vajadzībai piemērotākais variants, lai cena atbilstu produktu izmantojamībai. Piemēram: Ja esat nolēmis izgatavot T–kreklu ar speciālu apdruku tikai vienam pasākumam, kā vecpuišu vai vecmeitu ballītei, tad varat arī neizvēlēties T kreklus no visaugstākās kvalitātes.

Kāda ir uzdrukas kvalitāte?

Mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes iekārtas un izejmateriālus. Tas nozīmē, ka nekad nelietosim Jūsu darbu izpildei novecojušas un nekvalitatīvas ierīces vai izejmateriālus. Iekārtas, kuras mēs izmantojam, ir jaunākās tehnoloģijas, un tās nodrošina augstako kvalitāti.
 

Vai apdrukāt iespējams arī savu materiālu?

Mēs varam apdrukāt arī Jūsu T-kreklu. Bet iesakām izmantot tikai mūsu piedāvājumā esošos izstrādājumus, jūsu materiālam nevaram garantēt kvalitāti.