Biežāk uzdotie jautājumi

Dizaina konstruktors.

Kā notiek dizaina veidošana konstruktorā?

Izvēlieties sev tīkamo krekla modeli, cena, ko redzat, ir kopā ar apdruku un PVN. Labajā malā redzamos simbolus, kas iedalīti vairākās kategorijās, uz krekla iespējams uzlikt, tiem uzklikšķinot. Lai uzlikto attēlu samazinātu, klikojiet uz tā. Lai to dzēstu, spiediet krustiņu ierobežojošā rāmīša stūrī.

 

Par Produktiem.

Kāda ir kreklu kvalitāte?

Jūs varat izvēlēties jebkuru no mūsu noliktavā esošajiem apģērbiem, un variet būt pārliecināti, ka tie ir labas kvalitātes produkti, kas ir paredzēti apdrukāšanai un izšūšanai. Protams, ka katras tekstilijas ilgmūžību nosaka pēc materiāla svara uz vienu kvadrātmetru. Šie lielumi ir parādīti pie katra izstrādājuma. Jums jāizvēlas katrai atsevišķai vajadzībai piemērotākais variants, lai cena atbilstu produktu izmantojamībai. Piem.: Ja Jūs esat nolēmis izgatavot T –kreklu ar speciālu apdruku tikai vienam pasākumam, kā vecpuišu, vai vecmeitu ballītei, tad variet arī neizvēlēties T-kreklus no visaugstākās kvalitātes.


Pasūtījumi.

Kādus maksāšanas veidus es varu izmantot?

Jūs variet veikt pārskaitījumu uz mūsu norēķinu kontu.


Preču saņemšana.

Kā es varu saņemt savu apmaksāto preci?

Preci, (ja pie pasūtījuma izvēlējāties šo variantu), pēc apstiprinošās e-pasta vēstules, varēsiet saņemt sevis norādītajā pakomātā.

 

Foto Balons. 

Kas ir FOTO BALONS? 

Līdz šim pastāvēja uzskats, ka nav iespējams apdrukāt reklāmas balonus ar fotogrāfiju. SIA TprinT ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Eiropā, kas piedāvā un izpilda šādu pakalpojumu.