Preses relīzes

TPRINT ZIEMASSVĒTKU PĀRSTEIGUMS

 

Jūs nezināt, ko dāvināt Ziemassvētkos sev, draugam, ģimenei, kolēģim vai kaimiņam?

Mūsu interaktīvā dizaina studija ir nākusi klajā ar jaunu piedāvājumu – aktuāli pašlaik ir dāvanu komplekti, idejiskie risinājumi un jaunais preču piedāvājums! Meklē katru dienu jaunus dizainus, kas saistīti ar 2010.gadu, kas tiks vadīts tīģera zīmē. Radi iespaidu ar oriģinālu, kreatīvu un sirsnīgu Ziemassvētku dāvanu, kas tās saņēmējam liks justies īpašam.

Preču piedāvājums ir papildināts ar stilīgiem „pižikiem” jeb klasiskajām ausainēm, un šīm cepurēm varat pievienot aušīgu tekstu vai mazu, funkcionālu grafiku. Jaunumi arī mazām, piemīlīgām meitenēm – gaiši rozā kokvilnas spilvendrāna, kurai piestāvētu uzdrukāts lācēns tumšās šokolādes krāsā. Savukārt neierastu risinājumu cienītājiem ēdienkartē ir lāzergravēšana, kuras iespēju robežas ir praktiski bezgalīgas, jo gravēt var gan eglīšu bumbiņās, gan papīrā, gan koka priekšmetos, ādas izstrādājumos un spoguļsvečturos, piešķirot Jūsu idejai filigrānu izsmalcinātību.

Drīzumā tiks izveidota sadaļa „Ziemassvētku dāvanas”, kur varēsiet izvēlēties sev tīkamākos dāvanu komplektus ar vēl neredzētiem dizainiem un trakākajām idejām!

Ziemassvētku pārsteigumam nav jābūt dārgam, bet gan sirds siltumā sasildītam – omītei tā būs krūzīte ar juniora mazo rociņu zīmētu autordarbu vai mazā prinča plaukstiņas nospiedumu, tētim auto atslēgu ādas piekariņš ar gravētiem iniciāļiem, mammai – maigi zīdaina satīna spilvendrāna ar ģimenes foto, bet māsai spilgts, individuāls dizains uz ne mazāk spilgta un pretenzioza t-krekla.

Mēs katram podiņam atradīsim vāciņu un katrai rokai cimdiņu!

 

LĀZERGRAVĒŠANAS PERSPEKTĪVAS

 

www. TprinT paplašina savu darbības jomu un specializācijas sfēru, piedāvājot arī lāzergravēšanas pakalpojumus. Šajā procesā izmanto viegli manevrējamu, fokusētu lāzera staru, kas fokusa punktā apstrādā materiālu līdz pat miniatūrākajām niansēm, veicot dedzināšanu, kā rezultātā tiek noārdīts virsējais slānis un izmainīts reljefs. Gravējamā materiāla spektrs ir visai plašs – koks, plastmasa, akrils, stikls, āda, keramika, kartons, korķis, praktiski viss - izņemot metālu. Šāda veida gravēšanai ir ļoti lielas priekšrocības – augsta precizitāte un ātrums, un TprinT iegādātā lāzergravēšanas iekārta atpazīst ne vien vektoru failus, bet arī dažādus citus, piemēram, jpg formātu. Uz doto brīdi TprinT rīcībā ir jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kurām ir augsti parametriskie rādītāji un kvalitatīvs galaprodukts.

 

JAUNIEVEDUMS LATVIJĀ – FOTO BALONI

 

www.tprint ir nācis klajā ar autentisku un Latvijas tirgum unikālu piedāvājumu – baloniem, kuriem iespējams uzdrukāt pilnkrāsu fotogrāfijas. Apdruka, kas ir mitrumziturīga, tiek veikta uz folija baloniem, apstrādātiem ar speciālu pārklājumu, un to diametrs ir 18cm un 28cm. Neapdrukātā veidā balons ir polārbalts, līdz ar to ir iespējama ļoti precīza krāsu pārnese līdz pat niansētākajām detaļām un nokrāsām. Jo kvalitatīvāks attēls tiks saņemts balona modelēšanai, jo kvalitatīvāks būs tā pārnesums uz foto balona līdz pat miniatūrākajām detaļām.

Balons tiek piepūsts ar gaisu, un tam tiek piestiprināts 28cm garš plastikāta kātiņš, kas to padara par piemērotu prezentācijas materiālu vai dāvanu. Ja balons netiek mehāniski traumēts, tas kalpo ļoti ilgu laiku, jo, atšķirībā no citiem, to vienmēr var papildināt ar gaisu, vienkārši iepūšot to caur kātiņu. Tas ir ļoti parocīgi, bet parasti tas nav vajadzīgs, jo gaiss balona iekšpusē ir noturīgs. Parasti gaisu vajag papildināt, ja reklāmas baloni tiek pakļauti zemas temperatūras ietekmei.

Nav nepieciešams skaitliski liels pasūtījums, jo uzņēmumā izgatavosi un apdrukās katru dizainiski un pēc formas atšķirīgu balonu, un tas nekādā veidā nepalielinās izmaksas - tās būs vienlīdz zemas.

SIA TprinT ir visai neikdienišķa pieeja apdrukas procesam, jo tiek meklēti oriģināli risinājumi un iespējas, lai paaugstinātu latiņu ne vien sev, bet arī konkurentiem. Un šis solis ir tikai viens no virzieniem, kurā tiks attīstīta komerciālā darbība.

 

TAPIS JAUNS UZŅĒMUMS AR INOVATĪVU PIEEJU

 

www.tprint  ir virtuāla vide, kas idejai par apģērbu un aksesuāru apdruku piešķir inovatīvu pieeju, piedāvājot ekoloģisko kokvilnas apdruku, kā arī ienākot esošajā nozarē ar unikālu piedāvājumu – baloniem ar pilnkrāsu foto apdruku, kas ir absolūts jaunievedums iespējams pat visā Eiropā. Savas neilgās komercionālās pastāvēšanas vēstures laikā uzņēmums kļuvis par vērā ņemamu konkurentu, jo, pirmkārt, savā mājas lapā piedāvā izstrādāt personalizētu dizainu īpaši izstrādātā konstruktorā, kas pastāvīgi tiek uzlabots ar jaunām opcijām. Otrkārt, piedāvāto preču klāsts ir ievērojami lielāks nekā citiem apģērbu un aksesuāru apdrukas realizētājiem - sākot no praktiski jebkura garderobes aksesuāra līdz pat reklāmas dizaina izstrādājumiem ar atšķirīgu izmēru un faktūru.

www.tprint zīmols stabili kotējas kopējā tirgū pateicoties spējai piedāvāt konkurētspējīgas pakalpojumu cenas, jo tās nav atkarīgas no dažādiem blakusfaktoriem, kas ir nozīmīgi citām apdrukas tehnoloģijām – izmantotā krāsu daudzuma, apdrukājamā laukuma izmēra, attēlu skaita vai dažādības. Sektora potenciāla fundaments ir jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kas akcentē kvalitāti un jebkura radošā dizaina realizācijas iespējas, nevis kvantitāti, un tas ļauj stabili kontrolēt mainīgās cenu un vērtību attiecības. Līdz ar to galarezultāts ir orientēts plašai auditorijai ar atšķirīgām interesēm un ienākumu līmeņiem.

Tuvākajā laikā uzņēmums nāks klajā ar jauniem produktiem un tehnoloģijām, un paplašinās savu darbību, izvēršot arī konkrētas piedāvājuma realizācijas iespēju idejas, kas pagaidām lai paliek aizkadrā...